سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

  شنبه 17 تیر 1396 - 09:00:37 ق.ظ  

برگزار کلاس آموزشی جهت رابطین حقوقی ادارات تابعه ثبتی فارس با تدریس مدیرکل دفتر حقوقی سازمان ثبت

 

به همت واحد آموزش ثبت فارس و در راستای ارتقای سطح علمی و تخصصی نمایندگان حقوقی اداره کل ثبت اسناد و املاک این استان و رابطین حقوقی واحدهای تابعه این اداره کل کلاس آموزشی " بررسی اصول کلی و اساسی قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری و آیین دادرسی مدنی و کیفری" در سالن شهید زرگری ثبت فارس برگزار گردید.

در این کلاس آموزشی که به مدت 4 ساعت و با حضور مدیرکل، معاونین و کارشناسان اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس و رابطین حقوقی ادارات تابعه ثبتی این استان برگزار گردید، محسن یکتن خدایی مدیرکل دفتر حقوقی و امور مجلس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ضمن تدریس دوره فوق به سؤالات حاضرین در زمینه های مرتبط پاسخگویی نمود.

لازم به ذکر می باشد در پایان این دوره آموزشی بنا به نظرسنجی های بعمل آمده شرکت کنندگان کمال رضایت خود را از برگزاری این دوره و مباحث مطروحه  اعلام داشتند.

قابل توضیح است که دوره آموزشی فوق از دوره های مصوب مرکز آموزش و پژوهش سازمان ثبت اسناد و املاک کشور می باشد که در جهت افزایش تخصص و مهارت کارمندان ادارات ثبت اسناد و املاک برنامه ریزی شده است و نیز عناوین آن منطبق با برنامه مصوب و اعلامی این مرکز بوده و متناسب با نیازها و اهداف کارکنان شاغل در ادارات و واحدهای تابعه ثبتی تنظیم شده است.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است