سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

  پنج شنبه 2 آذر 1396 - 11:42:10 ق.ظ  

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از ادارات ثبت مناطق 2 و 4 شیراز: صیانت از حقوق مردم مهم ترین دستاورد ثبت نوین

مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس در بازدید از ادارات ثبت منطقه 2 و 4 شیراز ضمن اشاره به دستاوردهای با ارزش ثبت نوین اظهار داشت: خوشبختانه طی سال های اخیر به مدد برنامه ریزی های مطلوب سازمان ثبت و پیگیری بی وقفه کارشناسان این سازمان شاهد تجلی ثبت نوین و انجام مکانیزه فرایندها و خدمات ثبتی بوده ایم که این امر خود منتج به شفاف سازی، تسهیل و تسریع و در نهای

 

در ادامه بازدیدهای مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس از واحدهای تابعه از ادارات ثبت اسناد و املاک مناطق 2 و 4 شیراز بازدید گردید. در این بازدیدها که به منظور بررسی روند ارائه هرچه مطلوبتر خدمات به مراجعین و نیز رسیدگی به مشکلات این واحدها انجام شد مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس و معاونین وی از قسمتهای مختلف این ادارات دیدن نمودند.

مدیرکل ثبت فارس با اشاره به دستاوردهای با ارزش ثبت نوین اظهار داشت: خوشبختانه طی سال های اخیر به مدد برنامه ریزی های مطلوب سازمان ثبت و پیگیری بی وقفه کارشناسان این سازمان شاهد تجلی ثبت نوین و انجام مکانیزه فرایندها و خدمات ثبتی بوده ایم که این امر خود منتج به شفاف سازی، تسهیل و تسریع و در نهایت صیانت از حقوق مردم گردیده است.

وی با اشاره لزوم سرعت و دقت در ارائه خدمات به مراجعین افزود: لازم است کارکنان خدوم ادارات تابعه ثبت فارس با همدلی و تلاش بیش از پیش زمینه خدمت رسانی مطلوب  به مردم را فراهم کنند و از اتلاف وقت و هزینه مراجعین جلوگیری نمایند و بیان نمود: اولویت ما حفظ جایگاه و شأن مراجعین می باشد و موظفیم به عنوان خادمین مردم زمینه بهره مندی هرچه مطلوب تر جامعه از گستره خدمات ثبتی را فراهم نماییم.     

مهدی اقبال همچنین ضمن تقدیر از زحمات پرسنل این ادارات در 8 ماهه ابتدایی سالجاری ابراز امیدواری نمود این روند مطلوب خدمت رسانی حفظ گردد.

لازم به ذکر است مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس و هیأت همراه ضمن بازدید از تمامی قسمتهای این ادارات از نزدیک با نحوه خدمت رسانی به مردم دیدن نموده و از نزدیک به مشکلات تعدادی از مراجعین رسیدگی و به آن ها پاسخگویی نمودند.

                                                                             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است