سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

  چهارشنبه 8 آذر 1396 - 10:06:19 ق.ظ  

مدیرکل ثبت فارس: طی 8 ماهه اول سال جاری قریب به 700 هزار سند در دفاتر اسناد رسمی سراسر استان ثبت گردیده است.

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس ضمن اشاره به ثبت 689 هزار و 735 سند در دفاتر رسمی سراسر این استان در 8 ماهه اول سال جاری بیان نمود: تأمین بهداشت حقوقی تنها در گرو توسعه ثبت رسمی میسور می باشد و نقش ارزشمند دفاتر اسناد رسمی در ثبت رسمی عقود منتج به تثبیت مالکیت ها و حفظ حقوق اشخاص می گردد.

 

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس با اشاره به تنظیم و ثبت 689 هزار و 735 سند در دفاتر اسناد رسمی این استان از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه بیان داشت: نقش حساس دفاتر اسناد رسمی در پیشبرد اهداف ثبت آنی خود بیانگر جایگاه این دفاتر بعنوان بازوان توانمند ادارات ثبت در جهت ارائه هر چه مطلوب تر خدمات به جامعه می باشد.

وی خاطر نشان نمود: تأمین بهداشت حقوقی تنها در گرو توسعه ثبت رسمی میسور می باشد و نقش ارزشمند دفاتر اسناد رسمی در ثبت رسمی عقود منتج به تثبیت مالکیت ها و حفظ حقوق اشخاص می گردد.

همچنین اقبال اظهار داشت: از این میزان سند تنظیمی در 8 ماهه اول سالجاری بیش از 204 هزار فقره تنظیم وکالت، نزدیک به 98 هزار سند بیع قطعی و بیش از 225 هزار فقره گواهی امضا در این دفاتر تنظیم و ثبت گردیده است.

مدیرکل ثبت فارس افزود: خوشبختانه در سال های اخیر به تبع برنامه ریزی های سازمان ثبت در جهت تحول در نحوه انجام فرایندهای ارائه خدمات شفافیت، سرعت عمل و رضایت بیش از پیش مراجعین به دفاتر اسناد رسمی را شاهد می باشیم و جایگاه این دفاتر بیش از پیش برای جامعه تبیین گردیده است.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است