سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

  چهارشنبه 15 آذر 1396 - 08:55:25 ق.ظ  

مدیرکل ثبت فارس: لزوم تلاش همه جانبه ادارات تابعه در راستای ارتقای کمی و کیفی فرایندهای خدمت رسانی به مردم این استان

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس در جلسه هم اندیشی با معاونین این اداره کل اظهار داشت: عمده هدف ما بهره گیری بهینه از منابع موجود در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم می باشد و موظفیم زمینه انتفاع حداکثری جامعه از خدمات ثبتی را فراهم نماییم.

به منظور بررسی آمار عملکرد ثبت فارس در 8 ماهه ابتدایی سال جاری جلسه ای با حضور مدیرکل ثبت اسناد و املاک این استان و معاونین این اداره کل برگزار گردید.

در این جلسه هم اندیشی معاونین امور املاک، اسناد و برنامه ریزی آمار فعالیت های انجام شده در حوزه تحت سرپرستی خود طی این مدت را ارائه نموده و عملکرد بخش های مختلف به تفصیل مورد بازبینی و تبادل نظر قرار گرفت.

در این نشست مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس اظهار داشت: هم اکنون که به لطف برنامه ریزی های مستمر سازمان ثبت شاهد تحول هر چه بیشتر در ارائه خدمات به مراجعین می باشیم ضروری است ضمن همراهی بیش از پیش با این تحولات در راستای نیل به رضایت حداکثری مردم گام برداریم.

وی خاطر نشان ساخت: عمده هدف ما بهره گیری بهینه از منابع موجود در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم می باشد و موظفیم زمینه انتفاع حداکثری جامعه از خدمات ثبتی را فراهم نماییم.

اقبال افزود: طی 4 ماه باقیمانده از سالجاری نیز تلاش داریم همچون ماههای گذشته در ارائه خدمات مطلوب به مراجعین و پیشبرد اهداف سازمان ثبت پیشرو باشیم و بحمداله با پتانسیل مطلوب و بهره گیری این اداره کل از نیروهای متعهد و متخصص در راستای کسب رضایت حداکثری مردم فهیم فارس خواهیم کوشید و عنوان نمود: عمده هدف ما تسریع و تسهیل در انجام امور مردم در سایه پیشبرد اهداف سازمان ثبت می باشد و از راهکارهای تسهیل گر در راستای خدمت رسانی بهینه استقبال می نماییم.

همچنین مدیرکل ثبت فارس ضمن بیان اهمیت و ضرورت بازرسی های مستمر از ادارات تابعه بیان داشت: در ماه های باقی مانده از سال جاری ضمن تداوم روند بازرسی از واحدهای تابعه روند ارائه خدمات را مورد بازبینی قرار خواهیم داد.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است