سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

  یکشنبه 19 آذر 1396 - 06:58:42 ب.ظ  

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از اداره ثبت شهرستان خشت و کمارج: لزوم استفاده از تمام ظرفیت ها در راستای جلب رضایت مراجعین

مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک فارس به همراه دیگر مسؤلان این اداره کل از اداره ثبت شهرستان خشت و کمارج بازدید بعمل آوردند. بازدید کنندگان ضمن سرکشی از قسمتهای مختلف این اداره از نزدیک نحوه خدمت رسانی به مراجعین را بررسی نموده و ارشادات و راهنماییهای لازم را به مسؤلین و کارکنان جهت دقت و سرعت در خدمت رسانی ارائه نمودند.

در این بازدید مدیرکل ثبت فارس با اشاره به ضرورت پیگیری مطالبات مردم و دفاع از حقوق مراجعین در راستای اهداف و برنامه های راهبردی سازمان ثبت عنوان داشت: هم اکنون که به لطف برنامه ریزی های مطلوب و کارشناسانه شاهد تحول در کیفیت خدمت رسانی به مراجعین می باشیم ضروری است ضمن بهره گیری از تمام ظرفیت ها زمینه رضایت حداکثری جامعه را فراهم نماییم.

وی صیانت از حقوق مراجعین را تنها در گرو  انجام صحیح و سریع فرایندها دانست و افزود: خوشبختانه طی سالهای اخیر در مجموعه ثبت فارس شاهد تحولات چشمگیری در این مقوله بوده ایم و با بهره گیری از کارکنان متعهد و متخصص زمینه رضایت حداکثری مراجعین را فراهم ساخته ایم.

اقبال اظهار داشت: جایگاه ادارات ثبت اسناد و املاک با توجه به اهمیت تثبیت مالکیت ها در نظم و امنیت اجتماعی و حقوقی معنا می یابد و به عنوان جزئی از پیکره سازمان ثبت موظفیم ضمن تسهیل و تسریع در فرایندهای خدمت رسانی زمینه نیل به اهداف مد نظر این سازمان را فراهم نماییم.

لازم به ذکر است مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه ضمن بازدید از تمامی قسمتهای این اداره از نزدیک با نحوه خدمت رسانی به مردم دیدن کرده و از نزدیک به مشکلات مراجعین رسیدگی و پاسخگویی نمودند.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است