سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

  چهارشنبه 29 آذر 1396 - 05:23:15 ب.ظ  

رییس منطقه یک شیراز: تلاش در جهت کسب رضایت مردم با اصلاح فرایندها و شفافیت در ارائه خدمات

 

جلسه هم اندیشی ریاست و پرسنل اداره ثبت منطقه یک شیراز در سالن شهید زرگری اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس برگزار گردید.

در ابتدای این نشست حمید کشاورز رییس اداره ثبت اسناد و املاک منطقه یک شیراز با اشاره به روند مطلوب خدمت رسانی در این واحد ثبتی عنوان نمود: مفتخریم به عنوان یکی از پرکار ترین واحدهای تابعه فارس در حل معضلات مراجعین گام برمی داریم و افزود: تلاش داریم تا در 3 ماه باقی مانده از سال جاری نیز با سرعت بخشیدن به فرایندها به خصوص فرایند صدور اسناد مالکیت کاداستری همچون سال های گذشته بیشترین سهم ارائه خدمات به مردم را شاهد باشیم.

رییس منطقه یک شیراز اظهار داشت: عمده هدف ما جلب رضایت حداکثری مراجعین می باشد و خوشبختانه طی سال های اخیر این واحد ثبتی با بهره گیری از کارکنان مجرب و متعهد در راستای تسهیل خدمت رسانی و پیشبرد اهداف مصوب سازمانی گام های ارزشمندی برداشته است و ابراز امیدواری نمود تا با تکریم مراجعین و شفافیت و سرعت عمل در ارائه خدمات زمینه تبیین هر چه بیشتر جایگاه ثبت در جامعه را فراهم نماییم.   

وی بیان داشت: تمام تلاش ما بر محور کسب رضایت مردم استوار است و این مهم حاصل نمی گردد مگر با اصلاح فرایندها و شفافیت در ارائه خدمات.  

کشاورز در ادامه بر ضرورت رعایت نظم و انضباط اداری و شئونات اخلاقی توسط کلیه همکاران، توجه هر چه بیشتر به امور مراجعین و اهتمام بیشتر در انجام به نحو احسن وظایف محوله تأکید نمود.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است