سازمان ثبت اسناد و املاک کشور 
ورود به سايت |  
 

جزئیات  

نسخه چاپي

  چهارشنبه 15 فروردین 1397 - 12:12:55 ب.ظ  

برگزاری اولین نشست مدیرکل ثبت فارس با پرسنل این اداره کل در سال جدید

 

اولین نشست مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان فارس با پرسنل این اداره در سال جدید در سالن شهید زرگری این اداره کل برگزار گردید. در این گردهمایی مهدی اقبال با قدردانی از زحمات پرسنل ثبت این استان در زمینه های مختلف ارائه خدمات به مردم در سال گذشته ضمن ابراز امیدواری از تداوم روند مطلوب خدمات رسانی خاطر نشان نمود: تسهیل و تسریع در انجام فرایندها و ارائه بهینه خدمات ثبتی از مهم ترین لازمه های صیانت از حقوق مراجعین می باشد و امیدواریم در سال جدید نیز همچون سال های اخیر در خدمت رسانی به مردم فهیم این استان پیشرو باشیم.

مدیرکل ثبت فارس تبیین جایگاه ثبت و اهمیت بی بدیل نقش ادارات ثبت اسناد و املاک در حفظ حقوق مردم و کمک به بهداشت حقوقی جامعه را در گرو شفاف سازی در حوزه تثبیت مالکیت ها بر شمرد و عنوان نمود: خوشبختانه طی سال های اخیر شاهد ارائه طیف گسترده خدمات به جامعه بوده ایم و این امر را منبعث از برنامه ریزی های کارشناسانه و عملکرد مطلوب ادارات ثبت دانست.

وی انجام امور محوله توسط کارکنان بر طبق استانداردهای موجود را از عوامل مهم حفظ اعتماد مراجعین برشمرد و افزود: ملاک و معیار ما پیشبرد اهداف و سیاستهای سازمان ثبت و تسهیل و تسریع در انجام امور مراجعین است که انشااله تعالی با پتانسیل مطلوب کارکنان خدوم این اداره کل در سال جدید با تلاش بی وقفه این معیارها را دنبال خواهیم نمود.

.ذکر منبع در استفاده از مطالب و تصاویر الزامی است

.تمامی حقوق این درگاه متعلق به سازمان ثبت اسناد و املاک کشور است