چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل ثبت فارس در مراسم تودیع و معارفه رؤسای ثبت شهرستان سروستان: ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مراجعین اولویت ادارات ثبتی این استان

تودیع و معارفه رؤسای ثبت شهرستان سروستان

 

طی مراسمی و با حضور مدیرکل و تنی چند از دیگر معاونین و کارشناسان اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس و جمعی از مسؤلان سروستان در فرمانداری این شهرستان رییس جدید اداره ثبت سروستان معرفی گردید.

در این مراسم مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس ضمن معرفی ارسلان نوذری به عنوان ریاست جدید این اداره و تقدیر از زحمات یعقوب حق پرست رییس پیشین اداره ثبت سروستان ابراز نمود: خدمات ارزشمند نامبرده در دوران تصدی ریاست این اداره به مردم شریف سروستان بیانگر عمل به تعهد و حس والای مسؤلیت پذیری بوده و ابراز امیدواری نمود وی در ادامه مسیر خدمت رسانی در مجموعه ثبتی این استان موفق باشد.

مدیرکل ثبت فارس با اشاره به این که ملاک و معیار ادارات ثبتی این استان ارتقای سلامت اداری و صیانت از حقوق مراجعین می باشد تصریح نمود: در سال های اخیر همه تلاش های خود را جهت نیل به این مهم معطوف داشته ایم و بحمداله می توان نتایج ملموس آن را در رضایت مردم شریف فارس از این ادارات شاهد بود. 

اقبال تصریح نمود: نقش بی بدیل ادارات ثبت در ایجاد ثبات امنیت قضایی و حقوقی جامعه ایجاب می نماید گستره خدمات این ادارات بیش از پیش در اذهان عمومی تبیین گردد و ضروری است جامعه از حقوق ثبتی خود و تکالیف این ادارات در راستای تثبیت مالکیت ها و حفظ حقوق اشخاص آگاهی یابد.

وی حرکت تحولی مجموعه ثبت اسناد و املاک جهت نیل به اهداف ثبت نوین در سال های اخیر را گامی ارزشمند در خدمات رسانی بهینه به مراجعین برشمرد و افزود: این امر وظیفه پرسنل ادارات ثبت در همگامی با این تحولات و حرکت در این مسیر را سنگین تر می نماید.

قابل ذکر است در ادامه این مراسم از رییس پیشین اداره ثبت سروستان با اهدای لوح تقدیر قدردانی گردید و حکم رییس جدید این شهرستان به نامبرده تحویل گردید.

 


٠٩:١٤ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٥٩    /    تعداد نمایش : ٢٢خروج
مناسبت ها

پیوندها