چاپ        ارسال به دوست

برگزار گردید: مراسم تودیع و معارفه رؤسای پیشین و جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان فسا

 

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس با حضور جمعی از مسؤلان این اداره کل، معاون استاندار و فرماندار ویژه فسا، رییس دادگستری این شهرستان و تنی چند از دیگر رؤسای ادارات فسا در فرمانداری این شهرستان ریاست جدید اداره ثبت اسناد و املاک فسا معرفی گردید.

در این مراسم مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس ضمن قدردانی از زحمات محسن مرتضوی نیا رییس پیشین این اداره به جهت مدیریت مطلوب مجموعه فوق در سال های اخیر و آرزوی موفقیت برای وی در سمت جدید ابراز داشت: بحمداله در مقطع کنونی شاهد ارائه بهینه خدمات به مردم شریف این استان می باشیم و این مهم میسور نبود مگر با بهره گیری از افراد کاردان و متعهد جهت مدیریت ادارات تابعه و همگامی پرسنل واحدهای ثبتی این استان در پیشبرد سیاست های سازمانی.

وی با اشاره به نقش حساس و تعیین کننده ادارات ثبت اسناد و املاک در حفظ حقوق جامعه در حوزه های مرتبط عنوان نمود: ارتقای اعتماد عمومی به ادارات ثبت مستلزم تثبیت مالکیت ها می باشد و لازمه حفظ و حراست از حقوق مالکین ترویج فرهنگ سند رسمی و ترغیب مردم به تنظیم این اسناد در نقل و انتقالات می باشد.

مدیرکل ثبت فارس افزود: با توجه به تحولات سازمانی در طی سال های اخیر شاهد می باشیم که زیر ساخت های لازم جهت تسهیل و تسریع خدمات رسانی به جامعه فراهم گردیده و این امر وظیفه پرسنل ادارات ثبت در همسویی با این تحولات و ارائه خدمات مطلوب به مراجعین را سنگین تر می نماید.

وی تصریح نمود: به عنوان خادمین مردم خود را موظف می دانیم با تمام وجود در راه دفاع از حقوق جامعه گام برداشته  و زمینه صیانت از حقوق مردم در حوزه خدمات ثبتی را فراهم سازیم.

لازم به توضیح است در ادامه این مراسم یعقوب حق پرست به عنوان رییس جدید اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان فسا معرفی گردید.

 


٠٩:١٩ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٦٠    /    تعداد نمایش : ٤٨خروج
مناسبت ها

پیوندها