چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل ثبت فارس: لزوم معطوف نمودن فعالیت های ادارات ثبتی این استان حول محور سالم سازی و شفافیت در فرایندها

 

با حضور جمعی از مسؤلان اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مراسم تودیع و معارفه رؤسای ادارات ثبت مناطق شیراز و اداره بازرسی این اداره کل در سالن شهید زرگری ثبت فارس برگزار گردید.

در این مراسم مهدی اقبال مدیرکل ثبت فارس با اشاره به این که در شرایط کنونی به مدد هم سویی ادارات ثبتی این استان بستر خدمات رسانی مطلوب به مردم به خوبی فراهم شده است ابراز داشت: به اذعان همگان با حرکت ادارات ثبت اسناد و املاک در راستای سالم سازی و تحول در فرایندها زمینه شفافیت هر چه بیشتر و کسب رضایت مطلوب مراجعین فراهم گردیده است و بر لزوم استمرار این رویه تأکید نمود.

وی با ابراز رضایت از عملکرد رؤسای واحدهای ثبتی تابعه این اداره کل در هدایت مجموعه های تحت امر در طی سال های اخیر این تغییرات مدیریتی در بدنه ثبت فارس را جهت شکوفایی و تحول بیش از پیش در ادارات ثبت ضروری برشمرد و تصریح نمود: خواهان آن هستیم با این تغییرات زمینه ارائه خدمات مطلوب به جامعه را استمرار بخشیم.

مدیرکل ثبت فارس ضمن قدردانی از رؤسای پیشین این ادارات و آرزوی موفقیت آنان در پست های جدید ابراز امیدواری نمود این افراد با محوریت قرار دادن نظارت مستمر بر ادارات تحت امر در راستای پیشبرد اهداف مصوب سازمانی تلاش نمایند.

لازم به توضیح است در این مراسم محسن مرتضوی نیا رییس پیشین اداره ثبت فسا به سمت ریاست اداره ثبت منطقه 3 شیراز، شاپور زارع شیبانی رییس اداره ثبت منطقه 3 شیراز به سمت ریاست اداره ثبت منطقه 4، غلامحسین رییسی رییس اداره ثبت منطقه 4 شیراز به سمت ریاست منطقه 2، جهانبخش اسفندیاری نیا رییس منطقه 2 شیراز به سمت ریاست اداره بازرسی اداره کل ثبت فارس و عبدالحمید قانون به سمت رییس اداره امور اسناد و سردفتران این اداره کل منصوب گردیدند.  

 


٠٩:٢٦ - چهارشنبه ١٩ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٦٣    /    تعداد نمایش : ٢١٣خروج
مناسبت ها

پیوندها