چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه از اداره ثبت اسناد و املاک منطقه 3 شیراز بازدید نمودند.

مدیرکل ثبت فارس و هیأت همراه از اداره ثبت اسناد و املاک منطقه 3 شیراز بازدید نمودند.

به گزارش واحد روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک فارس مهدی اقبال مدیرکل ثبت این استان و هیأت همراه از اداره ثبت اسناد و املاک منطقه 3 شیراز بازدید نمودند.

 در این بازدید که به منظور بررسی روند انجام فرایندها و ارائه هرچه مطلوب تر خدمات به مراجعین و رسیدگی به مشکلات این واحد ثبتی انجام شد، بازدیدکنندگان از قسمتهای مختلف این اداره دیدن نمودند.

مدیرکل ثبت فارس ضمن دیدار با برخی مراجعین و رسیدگی و پاسخگویی مستقیم به ایشان، در خصوص کمبودهای موجود در این واحد ثبتی با مسؤلان این اداره به بحث و گفتگو پرداخته و قول مساعدت لازم در این موارد تا رفع نهایی این مشکلات داده شد.

همچنین وی در دیدار با پرسنل این اداره اهتمام در جلب رضایت مردم شریف این استان و سرعت بخشی به فرایندها را اولویت ثبت این استان برشمرد و افزود: گستره عظیم خدمات ادارات ثبت اسناد و املاک و ارتباط گسترده جامعه با این ادارات تسریع و تسهیل در فرایندها را ضروری می سازد که این امر وظیفه پرسنل ادارات فوق الذکر را سنگین تر می نماید.

اقبال با اشاره به حساسیت حوزه مالکیت ها و نقش ادارات ثبت اسناد و املاک در دفاع از حقوق مراجعین و جایگاه رفیع این ادارات در قضا زدایی، مؤلفه اصلی در پیشبرد برنامه های سازمانی را قانون مداری و شفاف سازی در فرایندها برشمرد و تصریح نمود: ضروری است تلاش خود را حول محور قوانین مصوب معطوف داشته و بهترین خدمات را از لحاظ کمی و کیفی به جامعه ارائه دهیم.

همچنین مدیرکل ثبت فارس با اشاره به انتصاب محسن مرتضوی نیا ریاست جدید اداره ثبت اسناد و املاک منطقه 3 شیراز در هفته گذشته از وی به عنوان مدیری کارآمد و متعهد خواست تا با هدایت مؤثر این مجموعه و ایجاد همدلی مضاعف مسیر خدمات رسانی به مراجعین در این واحد ثبتی را هموار نماید.


١٠:٠٧ - پنج شنبه ٢٠ تير ١٣٩٨    /    عدد : ١٠٨٧    /    تعداد نمایش : ٨٦خروج
مناسبت ها

پیوندها