چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل ثبت فارس: صدور بالغ بر 117 هزار رأی در راستای قانون تعیین تکلیف املاک و اراضی فاقد سند رسمی در این استان

مهدی اقبال مدیرکل ثبت اسناد و املاک فارس با اشاره به صدور 117 هزار و 194 رأی در راستای قانون تعیین تکلیف املاک و اراضی فاقد سند رسمی از ابتدای اجرای دستورالعمل این قانون تا کنون در این استان ابراز داشت: با توجه به نقش مهم قانون فوق در مستند سازی املاک و اراضی و حفظ و حراست از مالکیت ها، همواره تلاش ما استفاده بهینه از آن در جهت سند دار نمودن املاک و اراضی فاقد سند رسمی و تسریع خدمات رسانی به مراجعین در این راستا بوده است.

وی افزود: در مدت سپری شده از سال جاری تا کنون نیز بالغ بر 2 هزار سند در راستای قانون تعیین تکلیف املاک و اراضی فاقد سند رسمی در واحدهای تابعه ثبتی این اداره کل در سراسر فارس صادر و به مالکین تحویل گردیده است.

مدیرکل ثبت فارس تصریح نمود: استمرار تحولات بنیادین و حرکت به سمت ثبت نوین مستلزم تداوم سرعت بخشی در ارائه خدمات ثبتی به جامعه می باشد که در این مسیر استفاده از  قوانین تسهیل گر  نقش پر اهمیتی داشته است.

مهدی اقبال دامنه گسترده ارائه خدمات در ادارات ثبت را حاصل برنامه های کارشناسانه بر محور صیانت از حقوق مراجعین توصیف نمود و با اشاره به نقش بی بدیل این ادارات در خدمات رسانی به جامعه ابراز امیدواری نمود واحدهای تابعه ثبتی این اداره کل همچون گذشته در مسیر ارائه خدمت به مردم شریف این استان پیشتاز باشند.


٠٧:٤٨ - شنبه ١٢ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٠٥    /    تعداد نمایش : ٢٤خروج
مناسبت ها

پیوندها