چاپ        ارسال به دوست

مدیرکل ثبت فارس در بازدید از ثبت پاسارگاد: رضایت سنجی مردم اولویت ما در بازرسی از واحدهای تابعه ثبتی است.

 در ادامه بازرسی از ادارات تابعه ثبتی در سال جاری مهدی اقبال مدیرکل اداره ثبت اسناد و املاک استان فارس و جمعی از همراهان از اداره ثبت شهرستان پاسارگاد  بازدید به عمل آوردند.

        بازدید کنندگان عملکرد این واحد ثبتی در زمینه انجام فرایندها را بازبینی نموده و ضمن ارزیابی نحوه ارائه خدمات بخش های مختلف، راهکارهای بهبود انجام فرایندها ارائه گردید.

همچنین مدیرکل ثبت فارس در دیدار با برخی مراجعین و رسیدگی و پاسخگویی مستقیم به درخواست های آنان، در خصوص کمبودهای موجود در این واحد ثبتی با مسؤلان این اداره به بحث و گفتگو پرداخته و قول مساعدت لازم تا رفع نهایی این مشکلات داده شد.

اقبال ضمن دیدار با پرسنل این اداره و قدردانی از تلاش های آنان در جهت حل و فصل مشکلات ثبتی مردم خاطر نشان نمود: در نظام اسلامی ملاک و معیار، رضایت جامعه و حرکت در مسیر تسریع و تسهیل خدمت رسانی است و بر همین اساس در سال جاری نیز به تبع سال های گذشته اولویت بازرسی های ما از ادارات تابعه رضایت سنجی مردم و سنجش کمی و کیفی ارائه خدمات به مراجعین است.

لازم به توضیح است در ادامه طی برنامه از پیش تعیین گردیده توسط فرماندار پاسارگاد جهت حضور و پاسخگویی مردمی مدیران استانی، مدیرکل ثبت فارس با حضور در فرمانداری این شهرستان در دیداری چهره به چهره با مراجعین به مشکلات و مسائل ثبتی مردم و دیگر ادارات شهرستان پاسارگاد رسیدگی نمود.  


٠٨:٣٦ - شنبه ١٢ مرداد ١٣٩٨    /    عدد : ١٤٠٦    /    تعداد نمایش : ٦٦خروج
مناسبت ها

پیوندها